ח'4-פורום
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
ח'4-פורום

אל תשכחו להירשם! כדאי לכם! (תירשמו עם השם שלכם)

You are not connected. Please login or register

כל הכבוד לג'יי

3 posters

Go down  הודעה [עמוד 1 מתוך 1]

1כל הכבוד לג'יי Empty כל הכבוד לג''יי Wed May 20, 2009 7:44 pm

??????=?

אורח

כל הכבוד לג'יי, הצלת אותי במבחן.

2כל הכבוד לג'יי Empty על לא דבר Wed May 20, 2009 8:12 pm

Admin

Admin

אני נהנה לעזור לכם, הכיתה, ואני באמת מקווה שתצילחו...
חחח...
חברה, אני יודע שלא כל- כך הרבה ילדים מקשיבים בשיעור ביולוגיה (ליתר דיוק, כמעט ואף אחד), אז חשבתי שגם ככה כשאפתח את הפורום, הרבה ילדים יצטרפו, ואם כבר אני אעלה לפורום שלי את הסיכום שהכנתי!

https://het4atar.forumisrael.net

3כל הכבוד לג'יי Empty הפורום Thu May 21, 2009 7:48 pm

BNRK

אשף הפורומים
אשף הפורומים

פורום לא רק אמור להיות בשביל להצליח בלימודים זה רק בונוס כל הקטע שכל אחד יעלה כל מיני דברים יספר על התחביב שלו וכאלו אתם כבר יודעים לכם כתבתי את מה שכתבתי בפורום שלא קשור ללימודים תפתח ג'יי פורום תחביבים פורום X פורם Y תחשוב כבר לא רק לימודים אחרת יהיו לך כניסות רק לחפני מבחן...SadSmileSadSmile

4כל הכבוד לג'יי Empty ברק Thu May 21, 2009 9:35 pm

Admin

Admin

סבבה ברק, רק תביאו לי רעיונות!

https://het4atar.forumisrael.net

5כל הכבוד לג'יי Empty Re: כל הכבוד לג'יי Sat May 23, 2009 6:37 am

BNRK

אשף הפורומים
אשף הפורומים

Admin כתב:סבבה ברק, רק תביאו לי רעיונות!

קודם כל צריך לבקש מילדים לנסות ולהיכנס, ואם תסתכל על ההודעות שלי תראה מה אפשר לשים ...

(קליפים, הודעות, סיפור, בדיחה, מידע...)

6כל הכבוד לג'יי Empty Re: כל הכבוד לג'יי Sat May 23, 2009 8:11 am

alon

המשתמש הנבחר
המשתמש הנבחר

BNRK כתב:פורום לא רק אמור להיות בשביל להצליח בלימודים זה רק בונוס כל הקטע שכל אחד יעלה כל מיני דברים יספר על התחביב שלו וכאלו אתם כבר יודעים לכם כתבתי את מה שכתבתי בפורום שלא קשור ללימודים תפתח ג'יי פורום תחביבים פורום X פורם Y תחשוב כבר לא רק לימודים אחרת יהיו לך כניסות רק לחפני מבחן...SadSmileSadSmile
הוא צודק ג'יי אם אתה רוצה שיהיה כניסות גם לא ללפני מבחן אתה צריך שהפורום הזה יהיה עם הרבה דברים אחרים ולא רק מבחנים כי יש כאלה כמו עידן וכמו יוני ויסמן שלא משתמשים בסיכומים אז שיהיה להם דברים אחרים לעשות בפורום Idea Twisted Evil bom

7כל הכבוד לג'יי Empty Re: כל הכבוד לג'יי Sun May 24, 2009 8:25 pm

BNRK

אשף הפורומים
אשף הפורומים

"יש כאלה כמו עידן וכמו יוני ויסמן שלא משתמשים בסיכומים אז שיהיה להם דברים אחרים לעשות בפורום."

חחח... יש גם אחרים שרוצים פורום גם לכיף ולעניין, לשתף קצת, לראות סרטונים מצחיקים\מעניינים לא רק כאלה שפשוט לא צריכים ת'סיכומים.

8כל הכבוד לג'יי Empty Re: כל הכבוד לג'יי Sun May 24, 2009 8:27 pm

alon

המשתמש הנבחר
המשתמש הנבחר

BNRK כתב:"יש כאלה כמו עידן וכמו יוני ויסמן שלא משתמשים בסיכומים אז שיהיה להם דברים אחרים לעשות בפורום."

חחח... יש גם אחרים שרוצים פורום גם לכיף ולעניין, לשתף קצת, לראות סרטונים מצחיקים\מעניינים לא רק כאלה שפשוט לא צריכים ת'סיכומים.
כן אבל זאת הייתה סתם דוגמא

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 1 מתוך 1]